Firma Zeto-Projekt, oferująca na rynku Polskim systemy bezpieczeństwa pożarowego produkowane przez firmę Advanced z Wielkiej Brytanii, zaprasza na szkolenia z zakresu projektowania oraz instalowania i uruchamiania systemu sygnalizacji pożarowej Axis EN.

System sygnalizacji pożarowej Axis EN zdobył I miejsce i tytuł „Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2016” w konkursie zorganizowanym przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem „POLALARM”. Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu miało miejsce podczas MTP Securex 2016 w Poznaniu.


W związku z dużym zainteresowaniem SSP Axis EN firma Zeto-Projekt zaplanowała cykl szkoleń umożliwiających zapoznanie się z bogatymi możliwościami systemu. Jeszcze przed okresem wakacyjnym zostaną przeprowadzone 2 szkolenia projektowe i 1 szkolenie z zakresu instalacji i uruchamiania.

Terminy szkoleń:
31.05.2016 – szkolenie jednodniowe z zakresu projektowania SSP Axis EN
14.06.2016 – szkolenie jednodniowe z zakresu projektowania SSP Axis EN
15.06.2016 – szkolenie z zakresu instalacji i uruchamiania SSP Axis EN – dzień 1
16.06.2016 – szkolenie z zakresu instalacji i uruchamiania SSP Axis EN – dzień 2

Wszystkie szkolenia zostaną przeprowadzone w siedzibie firmy Zeto-Projekt w Bielanach Wrocławskich.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń można uzyskać wysyłając zapytanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (Pawilon 8, stoisko nr 2) na MTP Securex 2016 w Poznaniu w dniach 25-28.04.2016. Przez cały okres trwania targów na naszym stoisku będzie można zapoznać się z oferowanymi przez nas systemami przeciwpożarowymi firmy Advanced. Po raz pierwszy w Polsce będzie możliwość zobaczenia na żywo panelu wyniesionego z aktywnymi mapami – TouchControl.

Co będzie można zobaczyć na naszym stoisku?

System sygnalizacji pożarowej Axis EN:

 • Centrale sygnalizacji pożaru SSP Axis EN
 • Dotykowy panel wyniesiony TouchControl
 • Funkcjonalność rozwiązania AlarmCalm
 • Funkcjonalność rozwiązania ipGateway
 • Urządzenia pętlowe w wykonaniu bezprzewodowym
 • Urządzenia pętlowe w wykonaniu przewodowym
 • Czujki w wykończeniu „Decorline”
 • Pakiet oprogramowania Dynamix Tools

System sterowania stałymi urządzeniami gaśniczymi ExGo:

 • Centrala Ex-3001
 • Panel wyniesiony
 • Czujki i przyciski

Dodatkowo w dniach 26-27.04.2016 na naszym stoisku będzie można porozmawiać z przedstawicielem producenta urządzeń firmy Advanced.

Uzyskaliśmy certyfikaty dla Przedsiębiorstwa uprawniające do:

 • instalowania, konserwacji lub serwisowania urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła ( F-gazy) -  nr FGAZ-P/28/0003/16,
 • instalowania , konserwacji lub serwisowania systemów ochrony przeciwpożarowej ( F-gazy) – FGAZ-P/28/0045/16.

Miło nam poinformować, że oferowany przez naszą firmę system sygnalizacji pożarowej Axis EN zdobył 1 miejsce i tytuł „Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2016” w XVI edycji konkursu im. Włodzimierza Kuczkowskiego w kategorii „Urządzenia i Systemy Sygnalizacji Pożaru” organizowanego przez Stowarzyszenie „POLALARM”.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas targów „Securex 2016” w dniu 25.04.2016 na terenie MTP w pawilonie 7 sala 1B na antresoli w godzinach 14:00 – 15:00.

W związku z zainteresowaniem szkoleniami w zakresie projektowania oraz programowania i uruchamiania SSP Axis EN oraz systemu sterowania SUG ExGo w najbliższym czasie na naszej stronie zaprezentujemy harmonogram szkoleń w roku 2016.

Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych ZETO-PROJEKT Sp. z o.o.
55-075 Bielany Wrocławskie
ul. Kolejowa 20

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek 7:30-15:30

 

tel. +48 / 71 311 05 91
e-mail:biuro@zeto-projekt.com.pl

Please publish modules in offcanvas position.