Rok 2019 rozpoczynamy od informacji o uzyskaniu kolejnego certyfikatu dla central systemu sygnalizacji pożarowej Axis EN. Firma Advanced jako pierwszy producent z Wielkiej Brytanii uzyskała certyfikat dla swoich central wystawiony przez FM Approvals. Jest to kolejne potwierdzenie najwyższej jakości oferowanych przez naszą firmę, będącą partnerem Advanced na rynku polskim, rozwiązań w zakresie systemów sygnalizacji pożarowej. Otwiera również nowe możliwości oferowania SSP Axis EN dla obiektów, gdzie certyfikat FM Global jest wymagany przez inwestora lub ubezpieczyciela. Warto podkreślić, że w chwili obecnej nie am na rynku wielu systemów posiadających dopuszczenia FM Global.

W dniu 6.07.2018 centrala sterowania gaszeniem Ex-3001 produkowana przez firmę Advanced Electronics, której jesteśmy partnerem na terenie Polski uzyskała świadectwo dopuszczenia CNBOP o numerze 3278/2018. Jest to centrala konwencjonalna z 3 liniami dozorowymi i wyjściem do sterowania 1 strefy gaszenia. W związku z uzyskaniem świadectwa dopuszczenia oferujemy promocyjne ceny na zakup systemów gaszenia ExGo, którego podstawowym elementem jest centrala Ex-3001. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem cennika lub oferty na dostawę systemu ExGo zapraszamy do kontaktu mailowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Już w najbliższy poniedziałek 20.11.2017 w Instytucie Bezpieczeństwa Pożarowego NODEX w Warszawie rozpoczyna się kolejna edycja kursu dla Projektantów Systemów Sygnalizacji Pożarowej. W trakcie trwania kursu również nasza firma zaprezentuje dostępne urządzenia oraz bogate możliwości konfiguracyjne oprogramowania SSP Axis EN. Wszystkie niezbędne informacje o kursie oraz zapisy na stronie ibpnodex.pl

Firma ZETO-PROJEKT wspólnie z Instytutem Bezpieczeństwa Pożarowego NODEX zaprasza na warsztaty

 

„Praktyczne aspekty zabezpieczenia pożarowego Ośrodków Elektronicznego Przetwarzania Danych oraz obiektów przemysłowych”