W dniu 6.07.2018 centrala sterowania gaszeniem Ex-3001 produkowana przez firmę Advanced Electronics, której jesteśmy partnerem na terenie Polski uzyskała świadectwo dopuszczenia CNBOP o numerze 3278/2018. Jest to centrala konwencjonalna z 3 liniami dozorowymi i wyjściem do sterowania 1 strefy gaszenia. W związku z uzyskaniem świadectwa dopuszczenia oferujemy promocyjne ceny na zakup systemów gaszenia ExGo, którego podstawowym elementem jest centrala Ex-3001. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem cennika lub oferty na dostawę systemu ExGo zapraszamy do kontaktu mailowego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Już w najbliższy poniedziałek 20.11.2017 w Instytucie Bezpieczeństwa Pożarowego NODEX w Warszawie rozpoczyna się kolejna edycja kursu dla Projektantów Systemów Sygnalizacji Pożarowej. W trakcie trwania kursu również nasza firma zaprezentuje dostępne urządzenia oraz bogate możliwości konfiguracyjne oprogramowania SSP Axis EN. Wszystkie niezbędne informacje o kursie oraz zapisy na stronie ibpnodex.pl

Firma ZETO-PROJEKT wspólnie z Instytutem Bezpieczeństwa Pożarowego NODEX zaprasza na warsztaty

 

„Praktyczne aspekty zabezpieczenia pożarowego Ośrodków Elektronicznego Przetwarzania Danych oraz obiektów przemysłowych”

 

Warsztaty odbędą się w dniu 07 listopada o godz. 9:30 w siedzibie IBP NODEX przy ul. Ks. J. Chrościckiego 93/105 w Warszawie.

 

Warsztaty dedykowane są dla:

·         projektantów Systemów Sygnalizacji Pożarowej

·         instalatorów Systemów Sygnalizacji Pożarowej

·         generalnych wykonawców obiektów Elektronicznego Przetwarzania Danych (serwerowni) oraz obiektów przemysłowych

·         inwestorów budujących powierzchnię kolokacji dla operatorów telekomunikacji

·         architektów

Wspólnie z ekspertami z Instytutu Bezpieczeństwa Pożarowego NODEX oraz z zaproszonym gościem podzielimy się z Państwem praktyczną wiedzą z zakresu projektowania i wykonywania instalacji Systemów Sygnalizacji Pożarowej (SSP).

Pokażemy na co zwracać uwagę, aby nie popełniać błędów na etapie projektowania i wykonawstwa oraz zapewnić prawidłową realizację scenariuszy pożarowych.

Omówimy zagadnienia związane z zabezpieczeniem przeciwpożarowym pomieszczeń przetwarzania danych (serwerowni), ze szczególnym uwzględnieniem wpływu zabudowy ciepłych lub zimnych korytarzy na system bezpieczeństwa pożarowego.

Zaprezentujemy również nowy na rynku polskim System Sygnalizacji Pożarowej Axis EN firmy Advanced wyróżniający się innowacyjnymi rozwiązaniami sprzętowymi i programowymi.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wysłać zgłoszenie na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 30.10.2017

 

Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty – „Praktyczne aspekty zabezpieczenia pożarowego Ośrodków Elektronicznego Przetwarzania Danych  (OEPD) oraz obiektów przemysłowych”

 

 

AGENDA

 

 

 

9:30-10:00

Rejestracja uczestników

10:00-10:15

Powitanie Gości

10:15-11:00

Różne metodyki projektowania; studium przypadków i szczególne rozwiązania projektowe

Jerzy Ciszewski                         IBP NODEX

11:00-11:45

Błędy projektowe i wykonawcze, realizacja scenariusza pożarowego

 

Mariusz Sobecki

rzeczoznawca ds. zabezpieczeń pożarowych – IBP Konsulting

 

11:45-12:00

PRZERWA KAWOWA

(zebranie od uczestników problemów z zakresu zabezpieczeń pożarowych – pytania  do  ekspertów)

12:00-12:45

Innowacyjne rozwiązania w systemie Axis EN

 

Krzysztof Dembiński

ZETO- PROJEKT

 

12:45-13:30

Proces projektowania zabezpieczeń w Ośrodkach Elektronicznego Przetwarzania Danych (OEPD). Dobór środków. Sposoby ochrony w przypadku wykorzystania techniki zimnych i gorących korytarzy

Mariusz Sobecki

rzeczoznawca ds. zabezpieczeń pożarowych – IBP Konsulting

 

13:30-14:00

LUNCH

14:00-14:45

Realizacja  scenariusza pożarowego przez system Axis EN. Prezentacja możliwości programowych systemu Axis. Wykorzystanie oprogramowania centrali w celu eliminacji fałszywych alarmów

ZETO- PROJEKT

IBP NODEX

 

14:45-15:30

Otwarty Panel Ekspercki i losowanie nagród za najciekawsze pytanie

 

 

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie uczestnictwa w warsztatach.

Firma Zeto-Projekt, oferująca na rynku Polskim systemy bezpieczeństwa pożarowego produkowane przez firmę Advanced z Wielkiej Brytanii, zaprasza na szkolenia z zakresu projektowania oraz instalowania i uruchamiania systemu sygnalizacji pożarowej Axis EN.

System sygnalizacji pożarowej Axis EN zdobył I miejsce i tytuł „Polski Mistrz Techniki Alarmowej 2016” w konkursie zorganizowanym przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem „POLALARM”. Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu miało miejsce podczas MTP Securex 2016 w Poznaniu.


W związku z dużym zainteresowaniem SSP Axis EN firma Zeto-Projekt zaplanowała cykl szkoleń umożliwiających zapoznanie się z bogatymi możliwościami systemu. Jeszcze przed okresem wakacyjnym zostaną przeprowadzone 2 szkolenia projektowe i 1 szkolenie z zakresu instalacji i uruchamiania.

Terminy szkoleń:
31.05.2016 – szkolenie jednodniowe z zakresu projektowania SSP Axis EN
14.06.2016 – szkolenie jednodniowe z zakresu projektowania SSP Axis EN
15.06.2016 – szkolenie z zakresu instalacji i uruchamiania SSP Axis EN – dzień 1
16.06.2016 – szkolenie z zakresu instalacji i uruchamiania SSP Axis EN – dzień 2

Wszystkie szkolenia zostaną przeprowadzone w siedzibie firmy Zeto-Projekt w Bielanach Wrocławskich.

Szczegółowe informacje na temat szkoleń można uzyskać wysyłając zapytanie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!

Strona 1 z 3

Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych ZETO-PROJEKT Sp. z o.o.
55-075 Bielany Wrocławskie
ul. Kolejowa 20

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek 7:30-15:30

 

tel. +48 / 71 311 05 91
e-mail:biuro@zeto-projekt.com.pl

Please publish modules in offcanvas position.