Centrala EX 3001

 

Wykonujemy instalacje Stałych Urządzeń Gaśniczych, stosujących gaz Novec 1230 i FM200. Są to tzw. czyste środki gaśnicze, możliwe do używania w przestrzeniach, w których znajdują się ludzie, nieszkodliwe dla urządzeń elektronicznych pod napięciem, nie zostawiające śladów po akcji gaśniczej. Gaszenie odbywa się poprzez wypełnienie kubatury chronionego pomieszczenia.

 

Realizowane przez nas instalacje wykonujemy w oparciu o różne centrale sterujące urządzeniami SUG.

 

Oferujemy również dostawę centrali sterującej automatycznym gaszeniem pożaru - centrala firmy Advanced Electronics Ltd (www.advancedco.com) - EX 3001. Centrala ta, to nowość na rynku. Posiada 3 linie dozorowe i możliwość zaprogramowania wyzwolenia środka od alarmu z 1, 2 lub 3 linii dozorowych. Jest wyposażona w duży, czytelny wyświetlacz LCD, na którym mamy możliwość podglądu stanu systemu. Centralę można programować z komputera klasy PC, wykorzystując port USB zainstalowany na płycie centrali EX 3001. Oprócz centrali sterującej dostarczamy również kompletne stałe urządzenia gaśnicze – butle ze środkiem gaśniczym, zawór wyzwalający, orurowanie i dysze wyrzutowe.

 

Przy montażu systemu wykonujemy niezbędny test szczelności pomieszczenia, aby mieć pewność, że akcja gaśnicza będzie skuteczna. W razie potrzeby instalujemy i sterujemy klapy odciążające, aby zredukować przyrost ciśnienia w pomieszczeniu chronionym.

 

Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych ZETO-PROJEKT Sp. z o.o.
55-075 Bielany Wrocławskie
ul. Kolejowa 20

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek 7:30-15:30

 

tel. +48 / 71 311 05 91
e-mail:biuro@zeto-projekt.com.pl

Please publish modules in offcanvas position.